Wybory samorzadowe 2018

Na pytania odpowiadają nasi Radni oraz Sołtys.
Awatar użytkownika
A.Łuczka-Sękulska

Wybory samorzadowe 2018

Post autor: A.Łuczka-Sękulska » śr wrz 19, 2018 6:51 pm

Dzień dobry,
W nadchodzących wyborach samorządowych Grodzisk Mazowiecki został podzielony na 3 okręgi wyborcze. Książenice należą do okręgu numer 3. Na stronie PKW są już kompletne listy kandydatek i kandydatów na radnych z naszego okręgu. Zlikwidowano jednomandatowe okręgi wyborcze. Zarejestrowano w sumie 5 list, a 7 mandatów zostanie przyznanych na podstawie kalkulacji metodą D'Hondta https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_D%E2%80%99Hondta

Kompletna lista dostępna tutaj:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geogra ... _council/3

Z Książenic kandydują 3 osoby (w kolejności alfabetycznej): Agata Ambroziak (Koalicja Obywatelska), Ja (Grodziszczanie) oraz nasz obecny radny Stanisław Kolasa (Ziemia Grodziska)
Agnieszka Łuczka-Sękulska
+48 692 052 444
a@luczkasekulska.pl
http://www.facebook.com/luczkasekulska

michael

Re: Wybory samorzadowe 2018

Post autor: michael » pt wrz 21, 2018 12:07 pm

Dobra informacja mamy 3 kandydatów więc mamy wybór.
Jako potencjalny wyborca i mieszkaniec interesuje mnie bardziej program/pomysły co można zrobić aniżeli nazwiska.
Proszę o więcej informacji o Pani planach na forum.

Pozdrawiam,
Michał

awojciech

Post autor: awojciech » pn wrz 24, 2018 4:54 pm

Chętnie się zapoznam z programem Panów. Jakieś pomysły, możliwości, plany itd.
Na razie w skrzynce znalazłem tylko ulotkę wyborczą jednego z kandydatów i to z błędami językowymi, stylistycznymi i edycyjnym. Jedyną informacją relewantną była (...) 8 lat pracy w Kancelarii Prezydenta R.P (...) (cyt własne, ulotka w koszu). Nie napisał kandydat Kim tam był i co robić. Wnioskując po błędach w ulotce ........ . Nie komentuję.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
dramich

Post autor: dramich » śr wrz 26, 2018 2:43 pm

Zagłosuję na diabła który obieca kanalizację i zagłosuję na niego drugi raz jak dotrzyma obietnicy.

Przez domniemanie nie zagłosuję na pewno na tego diabła nigdy więcej jak się nie wywiąże.

andrzej_wawa

Post autor: andrzej_wawa » śr wrz 26, 2018 4:01 pm

"Mam tak samo jak Ty!"

Awatar użytkownika
A.Łuczka-Sękulska

Post autor: A.Łuczka-Sękulska » sob paź 13, 2018 8:56 pm

Szanowni Państwo,
Kandyduję do Rady Miejskiej, bo potrzebujemy niezależnych i aktywnych Radnych. Piszecie o kanalizacji, zgadzam się z Waszymi postulatami.
Nie rozumiem, dlaczego w naszej gminie budujemy na kredyt Mediatekę, a od lat słyszymy, że na kanalizację, chodniki, drogi i inne obowiązki gminy nie ma/ nie było środków.

Radny z naszego okręgu Pan Stanisław Kolasa w ciągu 4 letniej kadencji złożył 10 interpelacji, dla mnie to dużo za mało. Oprócz spraw długoterminowych jest część prostych, niemal nie wymagających inwestycji. Przykładem niech będzie rozkład jazdy autobusów, w weekend ŻADEN nie wjeżdża w osiedle, choć na każdym zebraniu wiejskim jest o tym mowa. Obietnic burmistrza w tej kwestii już nawet nie zliczę.

Na ostatnim zebraniu wiejskim (szkoda, że było nas na nim tak mało), burmistrz pomylił Książenice z Makówką, próbując przekonać obecnych, że mamy bezpłatny autobus do PKP, którym nikt nie jeździ :) Radny tego nawet nie sprostował, zrobili to za niego mieszkańcy.

Chciałabym, aby posiedzenia RM były dostępne on-line w internecie. Chcę w protokołach z posiedzeń RM imiennego zestawienia kto jak głosował, w gminie, w której przyszłość to powinno być standardem.

Okręg wiejski zasługuje na aktywnych Radnych, którzy będą w stanie skutecznie zabiegać o sprawy ważne dla mieszkanek i mieszkańców.

Załączam moją ulotkę, część z Państwa ma ją już w swoich skrzynkach pocztowych :)
Załączniki
AŁS ulotka 2018.jpg
AŁS ulotka 2018.jpg (2.5 MiB) Przejrzano 5294 razy
Agnieszka Łuczka-Sękulska
+48 692 052 444
a@luczkasekulska.pl
http://www.facebook.com/luczkasekulska

andrzej_wawa

Post autor: andrzej_wawa » ndz paź 14, 2018 6:57 am

Jakie ma Pani konkretne propozycje w zakresie bezpieczeństwa na Osiedlu, w kontekście ostatnich wydarzeń?

awojciech

Post autor: awojciech » śr paź 17, 2018 2:49 pm

ODPOWIEDZ