Budynek starej szkoły II przetarg

Na pytania odpowiadają nasi Radni oraz Sołtys.
Awatar użytkownika
A.Łuczka-Sękulska

Budynek starej szkoły II przetarg

Post autor: A.Łuczka-Sękulska » wt gru 16, 2014 2:59 pm

Witam,
W dniu dzisiejszym odbył się przetarg na budynek starej szkoły. Nie było oferentów.
Wyniki przetargu na BIP: http://www.bip.grodzisk.pl/#Z2V0Q29udGVudCgxMDcwMCk=

O tym jak podejmowano uchwałę o sprzedaży można poczytać tutaj: http://obiektyw.info/index.php/article/ ... /full/5848

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych drugim życiem tego budynku zapraszam do kontaktu.
Agnieszka Łuczka-Sękulska
+48 692 052 444
a@luczkasekulska.pl
http://www.facebook.com/luczkasekulska

Jerzy Kopeć

Re: Budynek starej szkoły II przetarg

Post autor: Jerzy Kopeć » wt gru 16, 2014 8:11 pm

Agnieszko. Czy Ty występujesz w roli oferenta czy nabywcy ? Bo nie bardzo rozumiem. Jeżeli masz pomysł na zagospodarowanie tego obiektu, to po prostu zgłoś go do Pana Radnego lub złóż bezpośrednio ofertę Gminie na ręce Pana Burmistrza . Jeżeli masz wiedzę, to proszę napisz nam, ile kosztuje roczne utrzymanie tego obiektu: gaz, prąd, woda. Pytam grzecznie w imieniu 359 mieszkańców którzy poparli moją kandydaturę w tych wyborach i mam nadzieję, że osoby które poparły Ciebie, takich odpowiedzi oczekują. Agnieszko, wiem, że reprezentujesz osoby, których dzieci nie zjadły obiadu podczas wizyty Pierwszej Damy w Książenicach. Czy to Cię uprawnia do występowania w imieniu wszystkich mieszkańców Książenic w sprawie starej szkoły ?

Awatar użytkownika
duszki_z_osiedla

Post autor: duszki_z_osiedla » śr gru 17, 2014 8:04 am

Pani Agnieszka reprezentuje tzw. matki polki ale te dzisiejsze, które okrywają kloszem swoje dzieci przed wpływem swiata zewnętrznego, rozkładają most przed kałużą żeby się nie przemoczyło. Ta grupa potrzebuje 100 placów zabaw na osiedlu i setny klub animacji dla swojego dziecka. 
Jest afera bo dziecku w brzuszku troszkę zaburczało bo zaznało strasznego głodu.

Ale uwierzcie mi jest komu w polsce pomagać i widzieliśmy prawdziwie głodne dzieci które jedzą tynk ze sciany. A pieniadze na pomoc przejadają w tych miejscowościach bogaci albo patologia wydaje na wódkę.

Dlatego wymuskane w fotoszopie awatary do mnie nie przemawiają jak również bardzo aktywna dzialalność na stronie forum z domowego zacisza.

To osiedle powoli staje się toksyczne tym bardziej im więcej wprowadza się nowoczesnych tych dzisiejszych "matek polek".

Takie są moje wnioski z obserwacji.
Ostatnio zmieniony śr gru 17, 2014 8:36 am przez duszki_z_osiedla, łącznie zmieniany 1 raz.

awojciech

Post autor: awojciech » śr gru 17, 2014 8:14 am

Bardzo dobry tekst, Duszki i parę innych osób, gorzej z innymi wybranymi tekstami..
Polska to kraj krytykantów nie krytyków. Ludzie nie mają pojęcia jak się organizuje wizytę PAni Prezydentowej a rozpisują się jaby byli fachowcami najwyższej klasy w tym obszarze. W głowach się niektórym poprzewracało pisząc, że szkoła ma wychowywać (ma dbać o wychowanie) dzieci, dawać im obiady i jeszcze inne rzeczy. Zapominieli chyba o tym, że rola szkoły jest inna, a za wychowanie odpowiadają Rodzice. Szkoły robią kawał dobrej roboty, ale nie są w stanie zwyciężyć z rodzicami, którym woda zaszkodziła, a w Książenicach chyba nie jest najlepsza. Przypadkowy wywiad przed domem - błagam to farsa, nawet się niechce czytać .... . Przykłady źle zorganizowanych imprez można monożyć np. ostatni bieg po Książenicach i inne. Nikt nie wspomina, że szkoła sama musi wszystko zrobić, nikt jej nie pomaga (może małe wyjątki). Potem ojców sukseców wielu: PAn Radny daje kwiaty, Pani Agnieszka pisze o problemach, o obiadach, przypadkowo występuje w telewizji, a nie ma pojęcia jak się takie imprezy organizuje z punktu widzenia logistyki i bezpieczeństwa Pani Prezydentowej - podkreślam ostatnie fragment zdania.

Awatar użytkownika
duszki_z_osiedla

Post autor: duszki_z_osiedla » śr gru 17, 2014 9:05 am

Mi osobiscie na osiedlu nic nie przeszkadza, zbudowałem solidne ogrodzenie.

Ostatnio dowiedzialem się, podczas rozmowy z jednym z sąsiadów, że to osiedle jest dla "ludzi wybranych" ,
Dlatego radzę tym wszystkim którzy nie czują się wybranymi - budujcie solidne ogrodzenia.
Czy myślicie że trzeba szykować broń na wypadek obrony koniecznej gdyby "grupa wybranych" chciala mnie poddać asymilacji?

aga i wojtek

Post autor: aga i wojtek » śr gru 17, 2014 10:02 pm

Przeszkadza to Ci wszystko, siejesz jad i żółć w każdym poście w jakim sie pojawiasz, nawet treść cudzych ogłoszeń Ci przeszkadza. Jak już piszesz, że zbudowałeś solidne ogrodzenie to sprawdź czy szczelne jest, zalejemy wodą to może ta żółć wypływająca z tej okolicy rozcieńczy się do jakiegoś sensownego poziomu.Osiedle "ludzi wybranych"? Do czego? Do lotu w kosmos? Przyleci duży spodek i nas wszystkich zabierze? Jakieś swoje własne wizje i urojenia opowiadasz.

Piszesz, że "osiedle toksyczne", mieszkam tu już trochę czasu i jak na razie to skutecznie trujesz Ty, zanim sie pojawiłeś na forum było normalnie. Cały czas pracujesz na opinie największego trola na tym forum. Lepiej zmień login na " Koszmary z osiedla". Jakoś nie pamiętam żebyś pochwalił się jakąś cenną inicjatywą na rzecz osiedla. Nie popełniają błędów ci co nic nie robią.
To, że Agnieszka w ostatnim czasie regularnie "strzela sobie w stopę" absolutnie nie przekreśla jej działalności do tej pory i pomysłów na przyszłość.

Awatar użytkownika
duszki_z_osiedla

Post autor: duszki_z_osiedla » czw gru 18, 2014 7:48 am

Osiedle dla ludzi wybranych to sa słowa moich rozmówców - mieszkańców osiedla ale nie uogólniam że wszyscy mają tak chory umysł jak oni. Mieszka tutaj również wielu wspaniałych normalnych ludzi.

Co do permanentnego strzelania sobie w stopę to chcę Ci powiedzieć że jest to bardzo niezdrowe. Ponadto Pani A. Strzela również w stopy innym więc dziekuję za taką incjatywę. W tej sytuacji proponuję Pani incjatywe robienia na drutach w domowym zaciszu.

ODPOWIEDZ