ul. Sosnowa - Książenice

Na pytania odpowiadają nasi Radni oraz Sołtys.
marek

ul. Sosnowa - Książenice

Post autor: marek » wt paź 14, 2014 6:20 pm

nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucic to wrzucam tutaj, jeżeli nie - prośba do admina o przeniesienie; Ale do rzeczy, z przyjemnością obserwuję jak wzdłuż ul. Mazowieckiej powstaje ścieżka rowerowa a tym samym również wjazdy w różne ulice i pojawia się w mojej głowie pytanie - jeżeli asfaltowany jest kawałek wjazdu to dlaczego - nie zrobic tego asfaltu jeszcze kawałeczek np: na ulicy sosnowej - dlatego że od ul. Mazowieckiej jest taki kawałek myślę że około 10 - 15 metrów który jest wysypany jakimś żwirem, tłuczniem i tam ciągle są dziury - czy nie można tego wykonac - poprawic w ramach tego asfaltowania ? Jak większośc mieszkańców tej okolicy woże dzieci do szkoły i ten krótki odcineczek jest naprawdę do bani - prośba do radnych którzy to czytają - mają teraz możliwośc wykazania się. Skoro tak jak obserwuję tuż przed wyborami wiele cudów się dzieje które nie mogły się wydarzyc przez kilka lat po wyborach a teraz kilka tygodni przed wyborami ( nowe przystanki, wspomniana ścieżka rowerowa i inne ) się dzieją to ja poproszę !!!

ODPOWIEDZ