Głośno o naszej szkole ...

Witam na forum dla tych co mieszkają i tych co dopiero będą
ewiko

Głośno o naszej szkole ...

Post autor: ewiko » śr sty 22, 2020 12:19 pm

https://grodzisknews.pl/goraco-wokol-sz ... komentuja/

Wnuki w nowym roku szkolnym rozpoczną edukacje w naszej szkole. Po przeczytaniu artykułu jestem pełna obaw czy to dobry wybór. Ciekawa jestem Państwa opinii.

Awatar użytkownika
Michał
Administrator

Re: Głośno o naszej szkole ...

Post autor: Michał » czw sty 23, 2020 12:48 pm

Z tego artykułu nie wynika czemu znowu jest głośno - temat ożył pod koniec ubiegłego roku szkolnego, wyczerpał się i nikt nie zajmował się nim przez pół roku. Teraz nagle - przywołując stare fakty ("do końca sierpnia 2019") odgrzewają temat i liczą, że posypią sie komentarze, lajki i odwiedziny stron.

Nowych faktów brak. Nauczyciele komentujący pod artykułem piszą o zmianach na lepsze i poparciu dla dyrekcji. W szkole nie jest jakoś wyjątkowo dobrze, ale też trudno mówić, że jest bardzo źle albo gorzej niż gdzie indziej.

My, Polacy, płacący podatki, wynagradzamy nauczycieli za pracę śmiesznymi kwotami, okraszając to cierpkimi komentarzami (patrz inne wypowiedzi pod artykułem). Trudno się spodziewać, że każda szkoła znajdzie kilkudziesięciu idealistów, gotowych ciężko pracować dla idei a żywić się samym powietrzem i satysfakcją z pracy.

Michał

awojciech

Post autor: awojciech » pt sty 31, 2020 6:27 am

Znów coś się pojawiło https://grodzisknews.pl/skarga-na-dyrek ... anonimowa/ Bez komentarza

awojciech

Post autor: awojciech » czw lut 13, 2020 5:34 pm

awojciech

Post autor: awojciech » czw lut 13, 2020 5:35 pm

ODPOWIEDZ