Przeprosiny

Witam na forum dla tych co mieszkają i tych co dopiero będą
zibi69

Przeprosiny

Post autor: zibi69 » wt gru 03, 2019 9:27 pm

Szanowni Sąsiedzi,

Dzisiaj otrzymałem lekcję, którą zapamiętam na długo! Pośpiech, stres choćby kontrolowany (a tak mi się wydawało) i obowiązki w pracy w żaden sposób nie mogą wpływać na czyjeś życie. Za swoje błędy odpowiadamy sami i choć czasem wydaje się nam, że kontrolujemy sytuację, także na drodze to życie pokazuje, że tak nie jest! Ja dzisiaj popełniłem taki błąd i tylko niewielka prędkość pozwoliła uniknąć co najmniej nieszczęścia! Okoliczności tego zdarzenia nie mają znaczenia w sensie formalnym...nie mniej w efekcie swojego nierozważnego działania zostałem zobowiązany do publicznych przeprosin. Przepraszam nie tylko z powodu podjętego zobowiązania ale również dlatego, że pozwoliłem sobie na złamanie przepisów pomimo świadomości jak niewiele czasem trzeba żeby być sprawcą wypadku z udziałem pieszego/dziecka na przejściu. W pewnym sensie mogę powiedzieć, że dzisiaj wszystko zakończyło się szczęśliwie... ale bezpieczna droga dziecka do szkoły nie może być kwestią "szczęścia"! Obiecałem sobie, że nigdy więcej nie pozwolę sobie na takie zachowanie...ta lekcja zostanie ze mną na długo!!! Jeszcze raz przepraszam !!!

ODPOWIEDZ